Avukatlarımız

Avukat-müvekkil ilişkileri karşılıklı güven esasına dayanır. İstanbul Hukuk Bürosu, 21. yüzyılda hukukun ve avukatlık mesleğinin hak arama özgürlüğünün en önemli güvence mekanizması olduğu bilinciyle, avukat-müvekkil arasında temel mesleki ilkelere hassasiyet göstermektedir.

Avukat Erol Uzer

Avukat Erol Uzer, 1964 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Hukuk fakültesinden mezun olduktan İstanbul'da avukatlık yapmaya başlamıştır.


Ceza Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Tazminat Hukuku, Tapu İptal ve Tescil Davaları, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku ve Şirketlere Danışmanlık Hizmeti başta olmak üzere birçok hukuk dalında faaliyet göstermektedir.


Baro Sicil No: 16479

Avukat Samet Remzi Ergüden

Avukat Samet Remzi Ergüden, 1975 Ankara doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Hukuk fakültesinden mezun olduktan İstanbul'da avukatlık yapmaya başlamıştır.


Miras Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul, Tapu ve İskân Hukuku, Sağlık Hukuku, Ceza Hukuku, Deniz Hukuku, İcra Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk dalında faaliyet göstermektedir.


Baro Sicil No: 25407

Avukat Ceyda Cansu Çakmak

Avukat Ceyda Cansu Çakmak, 1993 Kocaeli doğumludur. Doğuş Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. Hukuk fakültesinden mezun olduktan İstanbul'da avukatlık yapmaya başlamıştır.


Bilişim Hukuku, Aile Hukuku, Tazminat Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, İş Kazası Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk dalında faaliyet göstermektedir.


Baro Sicil No: 59551