Kartal Avukat ve Hukuk Büroları

İstanbul Hukuk Avukatları

Kartal Avukat ve Hukuk Bürosu Numaraları

İstanbul’un Kartal ilçesinde faaliyet yürüten avukatlar ve hukuk bürolarına ait telefon numaralarına ilgili avukat ve hukuk bürolarının internet sitelerinden veya İstanbul Barosu vasıtasıyla ulaşılabilir.

Ayrıca İstanbul'da bir hukuk bürosu veya avukattan yardım da alınabilir.

Kartal’da en iyi avukat kimdir?

Kartal ilçesinde hizmet veren avukatlar göz önünde bulundurulduğunda avukatların bu şekilde bir tasnife tabi tutulması mümkün değildir Her avukat farklı alanlarda kendini geliştirebilmekte tecrübe kazanarak uzmanlaşabilmekte, somut olayın özelliklerine göre farklı nitelikte hizmetler sunabilmektedir. Bu sebeple en iyi avukat nitelendirmesi yapmak doğru olmayacaktır.

Kartal Boşanma Avukatı ve Ücretleri?

Boşanma avukatı, özellikle aile hukuku alanına yoğunlaşmış ve bu alanda çalışma yürüten vekil olarak tanımlanabilir.

Aile hukuku alanında tecrübe sahibi avukatlar genel olarak aşağıda sıralanmış olan davalarda müvekkillerinin haklarını savunmaktadır:

  • Anlaşmalı boşanma davası
  • Çekişmeli boşanma davası
  • Mal Paylaşımı davası
  • Nafaka Davası
  • Velayet Davası

Aile hukuku alanında kendi isteği doğrultusunda uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış avukatlar “En İyi Boşanma Avukatı” olarak tabir edilse de avukatların gerekli şartlar sağlandığı zaman her hukuki uyuşmazlıkta temsil yetkisi bulunduğundan dolayı bu tabir doğru değildir.

Aile hukuku alandaki uyuşmazlıklarda uygulanacak olan vekalet ücreti belirlemesi yapılırken avukatlık asgari ücret tarifesinde yer alan yasal sınırlar göz önünde bulundurularak yapılacak olan işlemlere göre vekalet ücreti kararlaştırılacaktır.